INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë po pyesnin nga humbi, kthehet në Tiranë ''LASGUSHI''! [FOTO]

Të gjithë po pyesnin nga humbi, kthehet në Tiranë ''LASGUSHI''! [FOTO]

Publikuar më: 19:40 12-02-2019

Fillimisht kompania e fluturimeve 'Air Albania' u cilësua si një sukses i madh i qeverisë që do të ulte çmimet dhe cilësinë për shqiptarët, por vetëm para pak kohësh u raportua se është zhdukur pa lënë gjurmë.

Në mediat ndërkombëtare u raportua se edhe avionin e vetëm të kësaj kompanie, të pagëzuar 'Lasgushi' e ka marrë sërish Turqia.

Por vetëm para pak minutash 'Air Albania' është ulur në Tiranë, siç shihet edhe nga fotoja e siguruar nga Newsbomb.al.

Të plotë e gjeni në:http://www.newsbomb.al/e-kerkonin-ne-qiell-dhe-e-gjejne-ne-toke-kthehet-ne-tirane-lasgushi-i-air-albania-152521

bmbt.png

Article Logic
Execution time: 0.0035941600799561