INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë aludojnë për lidhjen e saj me këngëtarin britanik, tani Era Istrefi poston këtë FOTO të tijën dhe nuk dimë ç'të mendojmë

Të gjithë aludojnë për lidhjen e saj me këngëtarin britanik, tani Era Istrefi poston këtë FOTO të tijën dhe nuk dimë ç'të mendojmë

Publikuar më: 14:58 09-05-2019

Era Istrefi dhe këngëtari i njohur britanik janë duke u parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kanë dalë zëra se mes Erës dhe Julian Perrettas ka diçka më shumë se shoqëri.

Këngëtarja shqiptare dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale por ajo e afërt shoqërore ka habitur të gjithë.

Për t’u rritur akoma më shumë dyshimet ata i lënë komente romantike njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi Era ka postuar në Instastories për projektin më të fundit muzikor të Julian, gjë e cila na bën të aludojmë akoma. 

3rgftq3wrg.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069160461425781