INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Të dua përjetë… gjithmonë bashkë', Oriola Marashi dedikim nga zemra personit më special…[FOTO]

'Të dua përjetë… gjithmonë bashkë', Oriola Marashi dedikim nga zemra personit më special…[FOTO]

Publikuar më: 12:41 10-01-2019

Ajo vazhdon të jetë tejet aktive në rrjetet sociale, me anë të postimeve të saj të shumta dhe sidomos fotot provokuese, që tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

zdfhgj.JPG

Ditën e sotme, një tjetër postim ka marrë vëmendjen e fansave të saj. Nëpërmjet disa fotove në Instastory, Oriola i ka uruar ditëlindjen mikut të saj më të shtrenjtë, Endrit Mertirit. 

dfhfgjghkbh.png

"Shokë të ngushtë përjetë. Gëzuar ditëlindjen shoku im që prej ditës së parë, të dua përjetë. Të kesh një shok të vërtetë është gjëja më e mirë që një person mund të ketë. Jam e lumtur përsa kohë të kam pranë meje.

fgjcghjfhjk.jpeg

Gjithmonë bashkë."- shkruan Oriola në postimet e saj.

zdfhfgg.jpeg

fxghdfgjdf.jpeg

cfghjfghj.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030858516693115
    array(1) { ["section"]=> string(90) "te-dua-perjete-gjithmone-bashke-oriola-marashi-dedikim-nga-zemra-personit-me-special-84005" }