INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në mes të yjeve botërorë, tani edhe Dua Lipa! Kopjen e saj identike mund ta takojnë të gjithë [FOTO]

Në mes të yjeve botërorë, tani edhe Dua Lipa! Kopjen e saj identike mund ta takojnë të gjithë [FOTO]

Publikuar më: 13:22 10-01-2019

Për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa 2018 ishte viti më i ‘çmenduri’.

Në listat e publikuara për fundvit, Dua Lipa e gjente veten në krye të shumicës prej tyre.

Dhe së fundmi Dua Lipa mund të jetë pjesë e muzeut “Madame Tussauds” në Londër.

“Vëmendje, do kem figurën time në ‘Madame Tussauds’ këtë vit! Jam shumë e lumtur që të gjithë do të shikoni një Dua të dytë. Tashmë të gjitha prenotimet për festa private do i marrë ajo”,-shkruajti këngëtarja në Instagram.

Muzeu në fjalë është i famshëm në të gjithë botën për figurat prej dylli të personazheve publikë nga e gjithë bota.

Aty janë të renditur këngëtarë, aktorë dhe personazhe të tjerë të ekranit.

Figurat prej dylli janë imitim perfekt i VIP-ave dhe muzeu ofron mundësinë që çdo vizitor t’i prekë dhe të bëjë foto krah tyre.

dua_lipa1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077779293060303
    array(1) { ["section"]=> string(102) "ne-mes-te-yjeve-boterore-tani-edhe-dua-lipa-kopjen-e-saj-identike-mund-ta-takojne-te-gjithe-foto-84010" }