INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tashmë me famë ndërkombëtare: 5 gjërat që nuk dini për Luana Vjollcën [FOTO]

Tashmë me famë ndërkombëtare: 5 gjërat që nuk dini për Luana Vjollcën [FOTO]

Publikuar më: 20:35 05-09-2018

Luana Vjollca tashmë është një nga femra më në zë të showbizz-it pasi jo vetëm si një moderatore e talentuar, por bukuroshja tashmë është futur për të eksperimentuar edhe në botën muzikore ku mesa duket gjithçka po rezulton në sukses.

Së fundmi moderatorja seksi ka dhënë njëintervistë ekskluzive për një nga mediat e njohura në Nepal, në Azinë Jugore.

Ky shkrim ishte një përshkrim mjaft i mirë për moderatoren dhe me siguri shumë njerëz nga Nepali do t'i bashkohen 'bandës' me emrin "LuanaTor". Por Vjollca për këtë intervistë ka dhënë 5 gjëra që nuk i dinim për të, madje edhe titulli i lajmit ishte: “5 gjërat që nuk i dije për Luana Vjollcën”

Shumë prej nesh edhe mbase nuk i kemi ditur këto 5 gjëra për moderatoren, por ja ku i mësuam dhe i lexoni më poshtë!

1.Është shumë punëtore dhe do që t’i komandojë ajo gjërat.

2.Lutet çdo natë para se të flejë.

3.Mund të korruptohet me një ushqim të mirë.

4.Ëndrra e saj e fëmijërisë ishte të bëhej këngëtare.

5.Do që një ditë t’i ndihmojë të gjithë fëmijët.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035538673400879