INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arjon Muça i zë vendin moderatorit të njohur në këtë emision [FOTO]

Arjon Muça i zë vendin moderatorit të njohur në këtë emision [FOTO]

Publikuar më: 19:55 05-09-2018

Saga e ndryshimeve dhe meraktos së emrave të ekranit vazhdon ende, edhe pse për disa televizione sezoni është shpallur zyrtarisht i hapur.

Emra që lëvizin nga një logo në tjerin kanë qenë kryefjala e lajmeve këtë fillim vjeshte?

Këto ndryshime duket se kanë prekur edhe emisionin “My Living”.

Për disa sezone ky emision ka qenë nën moderimin e Bruna Lahes dhe Xhani Shqerrës!

Por që mesa duket Xhani do të zëvendësohet nga një emër jo pak i njohur për publikun, shkruan Bordo.

Arjon Muça do të jetë partneri i ri i Brunës.

13732244_1131875090217485_875539589_a.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021138191223145