INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Studentët iu zunë derën, por deputetët hynë të pashqetësuar në Parlament [FOTO]

Studentët iu zunë derën, por deputetët hynë të pashqetësuar në Parlament [FOTO]

Publikuar më: 16:31 13-12-2018

Fotografët e Parlamentit kanë pikasur disa momente të hyrjes së deputetëve në Parlament, në një kohë që para portës kishte mijëra studentë që ishin duke protestuar. 

Deputetët kanë shmangur hyrjen kryesore, aty ku ishin protestuesit, duke hyrë në Parlament të pashqetësuar nga porta anësore.

Socialistët sot në Parlament, me radhë veç çështjeve të tjera prekën dhe protestën e studentëve, duke thënë se ata janë në të drejtën e tyre. Por siç thotë dhe kryeministri Edi Rama duhet të dialogojnë.

deputetet_sot_ne_parlament.jpg

 

 

SANDER_LLESHIIII.jpg

 

gjylameti.jpg

 

 

 elisa_spirotpali.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036919116973877