INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Stresi e uroi për ditëlindje me foton romantike, po Keisi ia la SEEN apo iu përgjigj? E shihni këtu!

Stresi e uroi për ditëlindje me foton romantike, po Keisi ia la SEEN apo iu përgjigj? E shihni këtu!

Publikuar më: 17:31 11-02-2020

Ditën e sotme ish-partnerja e Stresit, Keisi feston ditëlindjen.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, bukuroshja ka treguar se mbush 24 vjeçe dhe në këtë ditë nuk kanë munguar urimet e shumta, mes tyre ai që na ra në sy ishte urimi i Stresit.

Reperi zgjodhi ta urojë Keisin nëpërmjet një postimi në Instastory ku publikoi një foto romantike të tyre.

Mbi foto Stresi shkruante, “Gëzuar ditëlindjen” dhe në kokën e Keisit kishte vendosur një kurorë.

11-2.jpg

Urimin, Keisi e ka parë dhe e ka ripostuar në Instagram-in e saj me një përgjigje.

“Faleminderit” shkruan 24-vjeçarja.

Pas ndarjes, duket se ka shumë gjasa që të kemi një ribashkim të çiftit të famshëm. Hapi i parë është hedhur, pasi Keisi tashmë e ndjek Stresin edhe në Instagram.

keisi-498x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0027260780334473