INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Spektakël nga “Plisat” në rrugët e Palermos para ndeshjes me Italinë [VIDEO]

Publikuar më: 15:54 24-03-2017

Prej disa ditësh ekipi ynë kombëtar ka nisur përgatitjet për sfidën kundër Italisë e cila do të zhvillohet sot në “Renzo Barbera” të Palermos. "Plisat" nuk janë duke i ndalur këngët në rrugët e Palermos para ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë.

Më shumë në këtë kategori: « IN TV
»
Article Logic
Execution time: 0.0024590492248535