INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot nuk ka njeri që nuk e njeh Era Istrefin, por a do t'a njihni kur të shihni këto FOTO të saj para famës? [FOTO]

Sot nuk ka njeri që nuk e njeh Era Istrefin, por a do t'a njihni kur të shihni këto FOTO të saj para famës? [FOTO]

Publikuar më: 10:42 28-08-2019

Era Istrefi është një ndër këngëtaret e preferuara për të gjithë njerëzit anë e mbanë botës e cila po korr një sukses të madh.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

fdg.JPG

Së fundmi, ndarja e Norës nga Roberti na ka bërë që të hulumtojmë pak në Instagramin e saj, në të cilin është gati të arrijë numrin e 1 milion ndjekësve.

Disa postime të vjetra të Norës tregojnë se afërsia me të dhe Erën ka qenë gjithmonë e njejtë, edhe para se Era të ketë fame ndërkombëtare.

Disa fotografi, që janë të rralla, por ende mbahen në Instagramin e motrës së saj, Norës, tregojnë më së miri si dukej Era para se të arrinte famën që ka sot dhe mund të themi se fama i ka bërë mire për arsye se e ka ndryshuar atë 100%.

ee.jpg

eee-1.jpg

eeeee.png

eeeeee.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038259029388428