INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është shumë seksi dhe meshkujt ''çmenden'' pas saj, por shihni si dukej Trejsi Sejdini kur se njihte askush! [FOTO]

Sot është shumë seksi dhe meshkujt ''çmenden'' pas saj, por shihni si dukej Trejsi Sejdini kur se njihte askush! [FOTO]

Publikuar më: 11:48 16-07-2019

Modelja Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur fillimisht në rrjetet sociale dhe më vonë u shpall fituese e një ndër kompeticioneve më të mëdha në Shqipëri atë të Miss Universe Albania 2018 dhe na përfaqësoi në “Miss Universe” në Tajlandë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për ndjekësit e saj. Nuk mungojnë as fotosesionet provokuese, por së fundmi Trejsi na ka treguar se si dukej ajo kur ishte e vogël dhe e njihnin vetëm të afërmit e saj.

Ja pra siç duket nga foto, Trejsi paska qenë një fëmijë shumë i lezetshëm!

jukena.png

Article Logic
Execution time: 0.00343918800354