INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sikur të mos i mjaftonte fotoja me të pasmet jashtë, tani Alban Ramosaj dhe Belona Qereti na habitën me këto pamje nudo së bashku [FOTO]

Sikur të mos i mjaftonte fotoja me të pasmet jashtë, tani Alban Ramosaj dhe Belona Qereti na habitën me këto pamje nudo së bashku [FOTO]

Publikuar më: 10:18 07-08-2019

Këngëtarja Bleona Qereti po i kalon pushimet në Ibiza së bashku me këngëtarin Alban Ramosajn dhe stilisten Aurela Hoxha në një shoqëri mbushur me modele të shumta shqiptare të cilat u shfaqën kudo me bikini.

Bleona dhe Albani duket se janë më të çmendurit e grupit pasi në postimet e fundit janë shfaqur plotësisht lakuriq.

Ka qenë Bleona ajo që ka postuar një video duke filmuar Albanin në det teksa valëvit mbathjet ndërsa ajo vetë është hedhur në det vetëm me mbathje pa sytjena.

rdyjhdrnj.jpg

etyjnethy.jpg

yje5ry.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035700798034668