INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata nostalgjike! I kthehet 2013-ës dhe shihni se kë kujton [FOTO]

Elvana Gjata nostalgjike! I kthehet 2013-ës dhe shihni se kë kujton [FOTO]

Publikuar më: 09:32 07-08-2019

Elvana nostalgjike, i kthehet 2013, ja çfarë kujton!

Siç e ka thënë edhe vetë në një nga baladat e saj më të ndjera, “Gjërat kanë ndryshuar” për Elvana Gjatën duke qenë gjithnjë në punë e sipër për të arritur më lart në karrierën e saj.

Kjo verë ka qenë e mbarë për artisten e njohur. Dy këngët e saj, “Fustani” bashkëpunim me Capital T dhe “Meine Liebe” me Ardian Bujupin klasifikohen në hitet e këtij sezoni ndërkohë që këngëtarja është e zënë çdo ditë me koncerte.

Mbrëmjen e djeshme, duket se Elvana është bërë nostalgjike dhe ka kërkuar postimet e viteve më parë në Instagram, ku duket se në njërën prej tyre, ndonëse 6 vite më vonë, ka gjetur sërish veten.

“Si në 2013 edhe sot në 2019, njësoj dhe përgjithmonë kështu do të jetë” – ka shkruar këngëtarja teksa na rikujton edhe një herë se sa shumë vlerë ka për të familja.

bolju.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081808567047119
    array(1) { ["section"]=> string(78) "elvana-gjata-nostalgjike-i-kthehet-2013-es-dhe-shihni-se-ke-kujton-foto-100190" }