INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Siç e ka bërë mami''/ Xhemi Shehu shfaqet pa pikë makijazhi dhe filtra Instagrami [FOTO]

''Siç e ka bërë mami''/ Xhemi Shehu shfaqet pa pikë makijazhi dhe filtra Instagrami [FOTO]

Publikuar më: 13:41 14-03-2019

Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket se nuk ka ndikuar fare tek ajo, pasi në shumicën e kohës nuk e ka problem aspak të tregojë sesi duket pa ato filtrat e Instagramit dhe pa pikë makijazhi.

Në një selfie të publikuar sot në Instagram, moderatorja ka pozuar siç e ka bërë nëna natyrë.

Xhemi duket sikur i ka zbritur nja 5 vite nga mosha e saj dhe një gjë është e sigurt: duam ta shohim më shpesh kështu!

xhemiiiish.jpg

Jo më larg se të dielën, Xhemi guxoi me një veshje mjaft seksi në “Portokalli”,  dhe na tregoi rezultatet e palestrës, ku e shohim të shkojë thuajse çdo ditë.

Xhemi i ruan linjat dhe është fanse e madhe e stërvitjes dhe palestrës dhe kjo ishte mënyra e duhur për të na e treguar!

xhemiiih.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033309459686279