INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si ta thani manikyrin e thonjve për një minutë

Si ta thani manikyrin e thonjve për një minutë

Publikuar më: 12:51 04-09-2018

Sa herë ju ka ndodhur që duke u nxituar të dëmtoni manikyr e vendosur në thonj? Këtij problemi i ka ardhur fundi, madje falë vetëm një përbërësi nga kuzhina juaj, i cili manikyrin do ta thajë për një minutë dhe me atë rast do të ushqejë lëkurën e duarve tuaja.

Fjala është për vajin e ullirit!


Hidhni vaj në një gotë dhe pastaj në të fut gishtat e lyer. Dhe kur pas një minute të thahet manikyri në thonj, fërkojeni mbetjen e vajit në lëkurë përreth thonjve dhe lërini të veprojë.


Pastaj duart lyeni me kremin tuaj të preferuar dhe kënaquni me bukurinë e thonjve tuaj dhe me butësinë e duarve.


Mundeni të përgatiteni pa problem për aktivitete të mëtejshme, pa u frikësuar që do t’i dëmtoni thonjtë e sapo lyer.

Article Logic
Execution time: 0.0097429752349854