INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si t’i mbajmë flokët bukur dhe me stil gjatë verës [FOTO]

Si t’i mbajmë flokët bukur dhe me stil gjatë verës [FOTO]

Publikuar më: 18:23 21-07-2018

Ndryshe nga ne, për flokët stina e verës nuk është stina e saj e preferuar. Kjo me të drejtë pasi ato janë të ekspozuar shumë gjatë diellit dhe kanë më shumë mundësi që të digjen dhe të humbasin shkëlqimin e tyre.

Por kur floket nuk janë në ditët e tyre më të mira edhe ne nuk na pëlqen dhe nuk ndihemi mirë. Kështu që duhet t’iu kushtojmë rëndësinë e duhur gjatë verës dhe një ndër gjërat që duhet të kemi parasysh janë aksesorët e flokëve, që shumica mund t’i konsiderojnë thjesht për t’i bërë të duken ato bukur dhe me stil. Qëllimi i tyre nuk është vetëm kjo, pasi ato mund t’i ruajnë nga nxehtësia gjithashtu dhe për këtë e kam fjalën për shallet e vegjël që mund ti përshtasësh. Si me flokët topuz, të kapur bisht apo edhe lëshuar shalli do t’ju jap një pamje sharmante por edhe klas. 

Shihni fotot për t’u inspiruar më shumë:

b027bf2dfbf3d82b48b2d459c354c2ac.jpg

49fa55e1c5b68b2bee00bda4c6ff120f.jpg

4497cfb5eb97f9fc40e50288b4d85be4.jpg

2dca294203a1ed939a89a84da3639d79.jpg

97d9bd644fbe929c0540facaa1a4f5f6.jpg

3879da5ed8f345bff2c77508e5df4a3c.jpg

b345a8738f5541f4bb1dfa59f03e9bda.jpg

52a013657eeefb8ee2d1dc613b8122e0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040318965911865