INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si janë raportet me familjarët e Norës? Roberti e tregon kështu [FOTO]

Si janë raportet me familjarët e Norës? Roberti e tregon kështu [FOTO]

Publikuar më: 18:35 15-11-2019

Nora Istrefi dhe Robert Berisha para disa muajsh i dhanë fund martesës 5-vjeçare, por gjithçka mes tyre përfundoi në mënyrën më të mirë. Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Glamour Zone”, Roberti ka treguar se ata nuk janë divorcuar ende zyrtarisht, sepse këtë e konsiderojnë më shumë si një pauzë se sa si një ndarje. Ai tha se me Norën vazhdojnë të kenë marrëdhënie të mirë dhe përveçse me të duket se Roberti ruan raportet edhe me familjen e saj. Së fundmi vëllai i vetëm i këngëtares së njohur, Bledi Istrefi, ka festuar ditëlindjen dhe Roberti e ka uruar publikisht. Ai ka postuar në ‘Instagram’ një foto të Bledit dhe nga fjalët që ka shkruar kuptohet se ai gëzon shumë respekt e dashuri për të.

“Gëzuar ditëlindjen Bledush! Të do Robqiqi”, ka shkruar Berisha shoqëruar me figurën e një torte e një puthje.

Përmes këtij urimi Roberti ka vërtetuar sërish se nuk ka asnjë lloj inati mes tij dhe Norës, e se çdo vendim e kanë marrë me mirëkuptim.

robi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080230236053467