INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si Hirushja? Luana Vjollca paska qenë duke lënë ''NAM'' në klipin e ri dhe ylli i muzikës BOTËRORE u shkri së qeshuri! Ja si reagoi ajo! [FOTO]

Si Hirushja? Luana Vjollca paska qenë duke lënë ''NAM'' në klipin e ri dhe ylli i muzikës BOTËRORE u shkri së qeshuri! Ja si reagoi ajo! [FOTO]

Publikuar më: 12:27 12-06-2019

Para dy ditësh Luana publikoi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën "Moj bjondinë me sytë e zi". Luana tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen në klip ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe këtë e tregojnë klikimet në Youtube, aty ku numëron mbi 600 mijë klikime, por Luana për pak paska qenë duke lënë nam dhe mirë që e kuptuan. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke hequr takat teksa shkruan: “Ja dhe Hirushja, kur kupton që duhet të heqësh takat se xhirimi është në mal”.

View this post on Instagram

Ja dhe Hirushja ? #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Kjo video s’ka bërë për të qeshur vetëm Luanën, por edhe këngëtarin me famë botërore FAYDEE i cili është shumëi dashur për publikun shqiptar. Ai ka lë në një koment të thjeshtë duke i shkruar një emoji që qesh me lot, ndërsa Luana ia kthen me një emoji që mbyll sytë (gjasmë ka turp).

baks.jpg

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0037529468536377