INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shtatë vite pas ndarjes nga TUNA, COZMAN në lidhje të re?! Zbulohet bukuroshja që i ka vjedhur zemrën reperit!

Shtatë vite pas ndarjes nga TUNA, COZMAN në lidhje të re?! Zbulohet bukuroshja që i ka vjedhur zemrën reperit!

Publikuar më: 13:35 07-06-2021

Për herë të parë që prej ndarjes me Altuna Sejdiun e njohur si Tuna, reperi i njohur Cozman është shfaqur me një vajzë të re. Cozman prej kohësh e kishte mbajtur hermetike jetën private, deri sot kur vendosi të bëjë publike lidhjen me një zeshkane shumë bukuroshe. Ishte fillimisht vajza ajo që postoi një foto me reperin, ku shfaqen të përqafuar e më pas imazhin e ripostoi edhe Cozman. Vajza quhet Fjolla dhe burime për "Prive" kanë konfirmuar se reperi është i shoqëruar nga zeshkanja edhe nëpër dalje e festa.

-640-0-60bdf92450481.jpg

 

-640-0-60bdfae7be0e0.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035569667816162