INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqipëria e bardhë, ja si duket në syrin e ndjekësve të IN[FOTO]

Shqipëria e bardhë, ja si duket në syrin e ndjekësve të IN[FOTO]

Publikuar më: 14:46 27-02-2018

Mëngjesin e sotëm shumë qytetar janë zgjuar nën zbardhësinë që bora kishte vendosur në qytete.

Të shumtë janë ata që e adhurojnë dhe kjo për faktin se krijon në atmosferë një ambient të lezetshëm.

Fansat e In Tv Albania nga lokacione të ndryshme na kanë dërguar imazhe sesi duken qytetet ku ata jetojnë pasi kanë marrë bardhësinë e lezetshme.

Fotot janë shkrepur në qyete si Shkodër, Pogradec, Burrel, Lezhë, Shëngjin etj, madje edhe nga Londra

Shfletoni galeritë e mëposhtme për të parë fotot. Shijojini...

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083