INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkoi në Sarandë me Atdheun? Flet për herë të parë Antonela

Shkoi në Sarandë me Atdheun? Flet për herë të parë Antonela

Publikuar më: 20:27 07-04-2021

Ditën e djeshme kudo në rrjet u përfol se Atdheu dhe Antonela kanë shkuar bashkë në Sarandë. Shkak për këto aludime u bënë postimet nga i njëjti vend në rrjete sociale.

Mirëpo Blerimi i kërkoi shpjegime Antonelës për këtë udhëtim. Konkurrentja reagoi për herë të parë duke e mohuar. Ajo tha se ka shkuar në Sarandë me familjen, jo me Atdheun.

“Unë isha me familjen time në Sarandë dhe ti nuk mund të më kërkosh mua llogari se nuk jam gruaja jote. Kam shkuar për punët e mia në Sarandë", tha Antonela.

D0949AF6-1A10-47B9-BEC9-D383CE5ED38B-scaled.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073220729827881