INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shiko shiko, e tregon pa pikë turpi! Lori Hoxha qenka një gocë e praptë dhe ne se paskemi ditur, ja çfarë ka bërë ajo [FOTO]

Shiko shiko, e tregon pa pikë turpi! Lori Hoxha qenka një gocë e praptë dhe ne se paskemi ditur, ja çfarë ka bërë ajo [FOTO]

Publikuar më: 13:55 29-04-2018

Lori qenka një “thëngjill i mbuluar”.

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpalos stilin dhe sharmin e saj e jo më kot numëron shumë ndjekës. Ajo të jep përshtypje e gocës së urtë, të zgjuar, por ja që nuk paska qenë e tillë. Madje Lori paska neglizhuar edhe orët e mësimit për të luajtur “Temple Run” në iPod.

Nuk e shpikëm ne këtë, por na e tregoi Lori në Instastory ku publikoi një thënie që nënkuptonte atë që thamë më lart dhe ajo e kujtonte me shumë nostalgji.

lorised.jpg

 

S’ka gjë Lori, të gjithë e kemi bërë të paktën një herë atë veprim.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037448406219482