INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
SHERR mes Feros dhe Rinës? Dyshja habiti të gjithë me veprimin e tyre, por ky DETAJ tregon për marrëdhënien e tyre! [FOTO]

SHERR mes Feros dhe Rinës? Dyshja habiti të gjithë me veprimin e tyre, por ky DETAJ tregon për marrëdhënien e tyre! [FOTO]

Publikuar më: 00:17 20-01-2019

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani dhe Rina Balaj kohët e fundit janë bërë mjaft të permendur në mediat rozë. Dhe e gjitha kjo ndodhi pas publikimit të projektit të përbashkët “S’ka konkurrencë”, pasi dyshja filluan ‘të përbënin rrezik’ për reperët e tjerë, ndaj filluan të bëjnë dhe të presin DISS-e nga konkurrentët e tyre.

Mirëpo deri më tani dyshja ka qëndruar e fortë dhe nuk është përçarë, por së fundmi një detaj habiti fansat.

Rina dhe Fero nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram edhe pse janë pjesë e të njëjtit label muzikor. Çfarë ka ndodhur mes tyre? Nuk e mësuam dot këtë gjë, por dime të themi se dyshja e ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instagram dhe si duket nuk ka ndodhur asnjë sherr mes tyre. Tani të gjithë fansat e tyre janë më të qetë dhe vazhdojnë i përkrahin./intv.al/

f2508b16-d282-419d-870f-54649e1ae94e.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0059909820556641