INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenjat e horoskopit me të cilat duhet të bëni vetëm seks dhe asgjë më tepër. Zbuloni shenjën tuaj!

Shenjat e horoskopit me të cilat duhet të bëni vetëm seks dhe asgjë më tepër. Zbuloni shenjën tuaj!

Publikuar më: 12:34 05-04-2017
Në këtë artikull, do keni mundësinë të shikoni se cila është shenja e horoskopit që ju duhet të bëni vetëm seks dhe jo të krijoni një lidhje romantike.
Sipas intv.al, për më tepër zbuloni edhe shenjën tuaj:
 
1. Dashi
Duhet të bëjnë seks me: Peshoren
Nuk duhet të krijoni një lidhje me ta, sepse kur do diskutoni për diçka me ta edhe mund të krijoni konflikte. Peshoret  e urrejnë komunikimin jo të mirë.
2. Demi
Duhet të bëjnë seks me: Peshqit
Demat me njerëzit që i përkasin shenjës së peshqve do e shijojnë marrëdhënien seksuale, por nuk duhet të krijojnë lidhje. Arsyeja është e thjeshtë, demat nuk mund të kuptojnë botën rebele të një peshku, sepse kanë nevojë për siguri në një lidhje. Prandaj vetëm seksi do ishte zgjidhje për këto dy shenja.
3. Binjakët
Duhet të bëjnë seks me: Ujorin
Binjakët duhet të bëjnë seks me një ujor, sepse nuk do mërziteshin lehtë.  Këto dy shenja janë të hapura për të provuar diçka  të re. Sipas intv.al nuk duhet të dalin në takim së bashku, sepse ujorët  urrejnë të flasin për emocionet e tyre, gjë që binjakët e pëlqejnë ta bëjnë.
4. Gaforrja
Duhet të bëjnë seks me: Virgjëreshën
Sipas ekspertëve ju shkoni mirë në seks me një virgjëreshë. Nuk duhet kurrë të krijoni një lidhje me ta, sepse vetëm kritikojnë, gjë që ju nuk e toleroni këtë gjë. Sipas intv.al njerëzit që i përkasin kësaj shenje dëshirojnë të shprehin atë që dinë, sesa të dëgjojnë ju kur flisni për ndjenjat tuaja.
5. Luani
Duhet të bëjnë seks me: Shigjetarin
Luanët dhe me dikë të shenjës së shigjetarit do kishin seksin perfekt, por kurrë të krijojnë një lidhje me ta. Një shigjetar nuk do e kishte shumë mendjen t’ju jepte vëmendjen që ju dëshironi, prandaj një luan nuk do e duronte dot faktin se nuk është i mjaftueshëm për një sjigjetar.
6. Virgjëresha
Duhet të bëjnë seks me: Peshqit
Një virgjëreshë do e shijonte sensualitetin e një peshku,por asgjë nuk do shkonte më tepër se seks. Virgjëresha i merr gjërat më seriozisht se një peshk, prandaj nuk do krijonin një lidhje së bashku.
7. Peshorja
Duhet të bëjnë seks me: Akrepin
Nëse dëshironi  të keni një eksperiencë seksuale që mos harroni ,  bëni seks me një akrep. Mos krijoni lidhje me ta, sepse akrepët janë posesivë për ju. Nje peshore dëshiron të ketë një lidhje të qetë.
8. Akrepi
Duhet të bëjnë seks me: Ujorin
Ju e dashuroni seksin akrep, por e keni të vështirë  të bëni diçka rastësore. Për këtë gjë, shenja ideale për seks është ujori.  Mos krijoni lidhje me një ujor, sepse nuk do e duronte dot xhelozinë tuaj.
9. Shigjetari
Duhet të bëjnë seks me: Bricjapin
Një shigjetar do e shijonte seksin me një bricjap, por  një bricjap është shumë i rregullt dhe korrekt për një shigjetar. Prandaj, vetëm për seks do ishin mirë.
10. Bricjapi
Duhet të bëjnë seks me: Gaforren
Bricjapët do ishte mirë të bënin seks dhe asgjë më tepër me një gaforre, sepse janë shumë emocionalë për ju. Bricjapit në një lidhje i duhet dikush më shumë i pavarur se një gaforre.
11. Ujori
Duhet të bëjnë seks me: Demin
Për një seks të nxehtë, provojeni me një dem. Mos krijoni lidhje me ta, sepse  nuk mund të kuptoheni dot me njëri-tjetrin. Sipas intv.al, ju jeni larg nga mënyra si e shikoni jetën, pasi demi është më shumë me këmbë në tokë, ndërsa ju jeni në botën tuaj.
12. Peshqit
Duhet të bëjnë seks me: Luanin
Nëse dëshironi të keni një seks  të mirë, zgjidhni luanin, por mos krijoni lidhje me ta. Një peshk mendon shumë për të tjerët, ndërsa një luan  e ka vëmendjen te vetja e vet.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0039770603179932