INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sapo doli nga burgu, Stresi sërish kundra shtetit! Policia e ndjek, reperi ''tallet' në mes të Vlorës[VIDEO]

Sapo doli nga burgu, Stresi sërish kundra shtetit! Policia e ndjek, reperi ''tallet' në mes të Vlorës[VIDEO]

Publikuar më: 20:15 11-08-2019

Stresi dihet tashmë prej kohësh problemet që ka me ligjin dhe qeverinë shqiptare.

Para pak kohësh reperi ndodhej pas hekurave në Fushë Krujë, në atë që ai e quajti burgim politik dhe të padrejtë.

Pas daljes ai menjëherë ka filluar me karierrën e tij duke nxjerrë plot projekte të reja muzikore, mirëpo siç duket ca vese nuk do t'i ndahen kurrë nga shpirti.

Së fundi një video e tij është publikuar nga një faqe në Instagram, ku shfaqet reperi duke i ikur policisë që është vënë në ndjekie të tij.

Në videon që e ka publikuar vetë, ai shihet duke u “tallur” me policët që i janë vënë në ndjekje.

Tashmë ne shpresojmë që Stresi mos të përfundojë sërish pas hekurave për këto veprime.

Article Logic
Execution time: 0.0033149719238281