INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa prekëse! Loredana poston këto FOTO dhe të gjithë njëzëri: I mungon Mozzik?

Sa prekëse! Loredana poston këto FOTO dhe të gjithë njëzëri: I mungon Mozzik?

Publikuar më: 19:27 30-06-2020

Një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-t padyshim që janë Mozzik dhe Loredana, të cilët tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Jemi gjithë sy e veshë në fakt për të kapur ndonjë detaj që nënkupton që ata flasin bashkë apo dhe që i kanë harruar hatërmbetjet mes njëri-tjetrit.

Së fundmi Loredana ka postuar në Instastory dy foto të Kim dhe Khloe Kardashian që shfaqen me familjet respektive.

Mos ndoshta këngëtares i mungon Mozzik dhe kalimi i kohës me familjen? 

Këto postime na emocionuan pasi duket dukshëm që edhe Loredana do donte shumë të kishte edhe Mozzik krah saj dhe vajzës së tyre, pra një portret familjar.

aaa-2.jpgq-9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0067448616027832