INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Mu deshën 49 vite për të kuptuar që jam ...' Aktori i famshëm bën testin për alergjitë [FOTO]

'Mu deshën 49 vite për të kuptuar që jam ...' Aktori i famshëm bën testin për alergjitë [FOTO]

Publikuar më: 16:28 30-06-2020

Aktori i njohur Mark Wahlberg ka bërë një njoftim që ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij.

Me anë të një postimi aktori ka treguar se është pothuajse alergjik në çdo gjë.

Aktori i nominuar për çmimin Oscar ka ndarë një foto në Instagram, ku duket pa bluzë dhe tregoi që ka bërë testin e lëkurës për çrregullime alergjike.

Në foto shihet se lëkura e aktorit ka reaguar keq ndaj substancave që është testuar.

“Mu deshën 49 vite për të kuptuar se jam alergjik në pothuajse gjithçka”, ka shkruar aktroi krahas fotos.

Screenshot_9.png

Article Logic
Execution time: 0.0071420669555664