INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa mall për sandalet e fëmijërisë! Gucci i rikthen sërish [FOTO]

Sa mall për sandalet e fëmijërisë! Gucci i rikthen sërish [FOTO]

Publikuar më: 10:17 06-05-2019

Vitet e fundit shumë shtëpi të mëdha të modës risjellin modelet e viteve të shkuara. Së fundmi, të njëjtën gjë ka bërë dhe Gucci duke na kthyer vite pas duke na kujtuar fëmijërinë, përmes sandaleve prej gome, që i kishim të pandara në këmbët tona. Ato ishin me ngjyra të ndryshme. Këto sandale i shikojmë gjithmonë e më shumë në këmbët e e shumë modeleve dhe blogereve të famshme. Dikur çmimi ishte simbolik dhe këto sandale i lidhnim dhe me varfërinë. Por tani që ato rikthehen kushtojnë shumë më shumë.
Mund t’ju duket e pabesueshme, por sandalet e risjella nga Gucci kushtojnë 500 dollarë.

-640-0-5af952ec5680a.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028219223022461