INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehh, këto sandale! Do bëni çmos për t’i gjetur, pasi të shihni sa kushtojnë GUCCI-t e tilla [FOTO]

Ehh, këto sandale! Do bëni çmos për t’i gjetur, pasi të shihni sa kushtojnë GUCCI-t e tilla [FOTO]

Publikuar më: 22:58 14-05-2018

Kot nuk thonë shumë prej modës së vjetër po kthehen në trend në ditët e sotme. Epo shumë prej nesh me siguri kanëpatur sandalet e famshme të viteve të mëparshme, si këto që shihni në foton më poshtë.

-640-0-5af952fe969ba.jpg

Epo nëse kur shihni çmimin e tyre sotnga Gucci, me siguri do vini duart në kokë.

Sandalet plastike ngjyrë blu apo rozë që kemi pasur tani mbajnë logon e firmës së njohur dhe sot i gjejmë plot 500 dollarë. Epo vajza dhe cuna duhet të bëni çmos për t’i gjetur se tashmë janë trend në mbarë botën./intv.al/

676594__S1vr5ZURz.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031790733337402
    array(1) { ["section"]=> string(99) "ehh-keto-sandale-do-beni-cmos-per-t-i-gjetur-pasi-te-shihni-sa-kushtojne-gucci-t-e-tilla-foto-58360" }