INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e dhimbshme! Prezantuesja e njohur humb jetën në aksidentin e rëndë [FOTO]

Sa e dhimbshme! Prezantuesja e njohur humb jetën në aksidentin e rëndë [FOTO]

Publikuar më: 17:35 15-07-2019

Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka humbur jetën nga një aksident i ndodhur në jug të Londrës.

Mësohet se janë përplasur një skuter me një kamion në Battersea dhe prezantuesja ka mbetur viktimë.

Edhe pse është dërguar në spital, Emily nuk mundi tu mbijetonte plagëve të marra.

Hartridge ishte një prezantuese mjaft e njohur si në TV, ashtu edhe në ‘Youtube’, ku kishte më shumë se 340 mijë abonentë në kanalin e saj dhe shumë ndjekës në Twitter dhe Instagram.

Kanali i saj ofroi këshilla shëndetësore dhe jetese, dhe ajo themeloi shfaqjen ’10 Arsyet pse ‘.

Emily-Hartridge-1153024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0050699710845947