INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jooo! Bota e artit në zi, ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja e njohur [FOTO]

Jooo! Bota e artit në zi, ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktorja e njohur [FOTO]

Publikuar më: 17:01 15-07-2019

Ylli i serialeve u nda papritur nga jeta në moshën 52-vjeçare. Bëhet fjalë për Stephanie Niznik, e cila është gjendur e pajetë në apartamentin e saj dhe shkaqet mbeten ende të panohura.

Aktorja e ndjerë u bë e njohur nga seriali i cili ka rrëmbyer dhjetra çmime “Emmy”, “Grey’s Anatomy”. Stephanie gjithashtu ka marrë pjesë edhe në role të tjera tek “Star Trek”, “Everwood” apo “CSI: Miami”.

stephanie-niznik-2017-1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095539093017578
    array(1) { ["section"]=> string(89) "jooo-bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ne-menyre-te-papritur-aktorja-e-njohur-foto-98647" }