INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronaldo qëndron në karantinë, por Gerogina sapo la pak nam me VEPRIMIN e saj! Ja ç'bëri ajo, që u kritikua nga publiku [FOTO]

Ronaldo qëndron në karantinë, por Gerogina sapo la pak nam me VEPRIMIN e saj! Ja ç'bëri ajo, që u kritikua nga publiku [FOTO]

Publikuar më: 16:31 19-03-2020

Covid-19 ka frikësuar të gjithë qytetarë dhe figura të njohura të cilët janë izoluar në shtëpi duke ndalur të gjitha veprimtaritë e përditshme.

Këtë ka bërë edhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo nga Portugalia i cili është izoluar në shtëpi pasi futbollisti i parë i prekur u raportua nga Serie A dhe bëhet fjalë për Daniele Rugani. Kështu të gjithë lojtarëve dhe stafit të bardhezinjve iu desh të vetëizoloheshin.

Ndërsa Ronaldo është vetëkarantinuar në shtëpi rregullave nuk i është bindur e fejuara e tij Georgina Rodriguez. Ajo është parë duke shëtitur në disa dyqane veshjesh dhe për këtë ka marrë ‘lumë’ kritikash.

26098954-8124157-Fitness_Ronaldo_displayed_his_ripped_and_gym_honed_physique_as_h-m-56_1584492039467.jpg

26098958-8124157-image-a-49_1584491551704.jpg26098952-8124157-image-m-53_1584491574671.jpg26098956-8124157-image-m-54_1584491585566.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0054748058319092