INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Roberta' zbulon gjininë e fëmijës dhe urimet nga aktorët e 'Rebelde' nuk munguan!

'Roberta' zbulon gjininë e fëmijës dhe urimet nga aktorët e 'Rebelde' nuk munguan!

Publikuar më: 21:31 14-09-2020

Aktorja meksikane Dulce Maria së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Dulce e cila u bë e njohur nga seriali “Rebelët”, po e pret me shumë emocion ditën kur do të marrë në krahë foshnjën e saj teksa gjatë kësaj kohe nuk ka ngurruar të publikojë foto me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi aktorja ka zbuluar edhe gjininë e bebes.

Ajo ka postuar një video ku shfaqet me bashkëshortin e saj dhe të dy të lumtur zbulojnë se do bëhen me një vajzë.

“Jemi shumë të lumtur dhe mirënjohës Zotit për këtë bekim të madh”-shkruan aktorja krah videos. Dulce Maria ka marrë urime të shumta nga miqtë mes tyre edhe aktoret Anahi, Angelique Boyer, Maite Perroni etj.

 

Article Logic
Execution time: 0.0083150863647461