INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX  sjellin projektin e shumëpritur 'Girls' [VIDEO]

Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX sjellin projektin e shumëpritur 'Girls' [VIDEO]

Publikuar më: 09:25 11-05-2018

Kanë bashkuar fuqinë femërore në një këngë te vetme.

Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX menduan të vijnë me një këngë dedikuar femrave. Bashkëpunimi i tyre ishte paralajmëruar prej disa javësh dhe flitet se Rita Ora ka qenë iniciatorja. Ndërkohë që po përfundohen xhirimet e klipit, versioni audio është publikuar, fillimisht në Britaninë e Madhe. Këtë e kanë bërë të ditur vetë këngëtaret ndërkohë që presim klipin.

Article Logic
Execution time: 0.0082638263702393