INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet Gossip Girl? Producentët flasin për një ribërje të serialit

Rikthehet Gossip Girl? Producentët flasin për një ribërje të serialit

Publikuar më: 11:15 02-02-2019

Për fansat e Serena van der Woodsen dhe të “Gossip Girl” ka një lajm të mirë, seriali mund të rikthehet me një kapitull të ri.

Gjatë prezantimit të programeve, presidenti i “CW”, Mark Pedowitz deklaroi: “Po e diskutojmë. Nuk e di se si mund të arrijmë në një ribërje, por gjithçka varet nga “Warner Bros” dhe producentët ekzekutivë Josh Schwartz e Stephanie Savage.

Episodi i parë i “Gossip Girl” u transmetua në vitin 2007, në SHBA, dhe përfundoi në vitin 2012, duke u bërë një serial ikonë.

Shumë prej protagonistëve e morën famën dhe suksesin pikërisht prej këtij seriali dhe një prej tyre është Blake Lively.

 

Article Logic
Execution time: 0.007673978805542