INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ngjyra e flokëve tregon se si jeni shtrat! Zbuloni ç’thotë ngjyra e flokëve për ju

Ngjyra e flokëve tregon se si jeni shtrat! Zbuloni ç’thotë ngjyra e flokëve për ju

Publikuar më: 13:28 02-02-2019

Sipas një studimi 24 përqind e personave me flokë të zeza janë të hapur për tu antarësuar në rrjete për takime online për të gjetur partnerë për seks, ndërkohë që 17 përqind e bjondeve pranojnë të jenë antarësuar dhe e njëjta shifër vlen edhe për vajzat me flokë kafe

Ndër vajzat me flokë të kuqe 20 përqind pranon se i pëlqen lojrat erotike në shtrat, ndërsa 14 përqind e bjondeve dhe 12 përqind e bruneve pëlqejnë lojrat erotike gjithashtu.

Vajzat me flokë të zeza në 65 përqind të rasteve janë të hapura për aventura, ndërkohë që 61 përqind e bjondeve gjithashtu janë të hapura për aventura dhe 59 përqind e vajzave me flokë kafe .

Sipas sondazhit bjondet kanë më shumë fantazi kur vjen puna tek zgjedhja e vendit ku do të bëjnë seks. 80 përqind e tyre e kanë provuar në dush, 67 përqind në makinë, 51 përqind në vende publike dhe 43 përqind në plazhe ose pishina.

Article Logic
Execution time: 0.0078349113464355