INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperja e njohur zbulon prapaskenat e videos së ardhshme, por thumbohet keq.

Reperja e njohur zbulon prapaskenat e videos së ardhshme, por thumbohet keq. "Më shumë si pulë deti motër. Po të ikin idetë"

Publikuar më: 21:41 05-07-2018

Ndërkohë që reperja e njohur, Nicki Minaj po ngacmon fansat dhe adhuruesit e saj me disa video e foto në Instagram mbi publikimin e një videoje muzikore të re, është përballur jo me pak kritika.

Në foton dhe videot e postuara, Nicki ka veshur një kostum sirene, duke qëndruar buzë detit dhe të themi të drejtën ne na duket shumë sensuale.

Por jo të gjithë mendojnë kështu.

Këngëtarja dhe reperja Azelia Banks e ka thumbuar jo pak Nickin.

Ajo e ka tallur duke thënë se ajo duket tamam si një pulë deti.

"Më shumë si pulë deti motër. Qëndro në zonën tënde.Po të ikin idetë", ka shkruar Azelia në komente.

Bëni gati kokoshkat sepse me siguri do të kemi aksion!!

   nicki_comment.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010043859481812