INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi shqiptar donte të kalonte natën me të, Enca i kthen përgjigjen që ai me siguri nuk e priste! [FOTO]

Reperi shqiptar donte të kalonte natën me të, Enca i kthen përgjigjen që ai me siguri nuk e priste! [FOTO]

Publikuar më: 21:13 15-06-2019

I ftuar në emisionin “Mirage” pak kohë më parë reperi nga Kosova, Nushi u pyet se me cilën këngëtare do kalonte një natë dhe pa u menduar dy herë ai u përgjigj: Enca. Këngëtarja deri më sot nuk kishte reaguar por e ftuar në “Xing me Ermalin” ka dhënë një përgjigje epike për këtë deklaratë të Nushit.

Enca deklaroi se nuk e njeh Nushin dhe me ironi u përgjigj se reperi dëshiron të bisedojë me të për muzikën dhe koncertet, asgjë më shumë.

“Nuk e kam dëgjuar Nushin. Ndoshta do të kalojë një natë me mua për të biseduar, për të folur për muzikën, koncertet”, u përgjigj Enca me ironi.

-640-0-5d0544c111dbd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079231262207031
    array(1) { ["section"]=> string(108) "reperi-shqiptar-donte-te-kalonte-naten-me-te-enca-i-kthen-pergjigjen-qe-ai-me-siguri-nuk-e-priste-foto-96344" }