INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci zgjedh mes Luana Vjollcës dhe Ermal Mamaqit. Ja se kë preferon ajo [FOTO]

Rashel Kolaneci zgjedh mes Luana Vjollcës dhe Ermal Mamaqit. Ja se kë preferon ajo [FOTO]

Publikuar më: 10:52 19-11-2017

Do habiteni se kë zgjedh Rashel mes Luana Vjollces dhe Ermal Mamaqit...

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë dy personazhe shumë të njohur si dhe këtë herë janë “rivalë” me njëri-tjetrin për pjesën e shikueshmërisë. Njëri thotë se është më i shikuari e tjetri tregon të kundërtën, na kanë bërë aq ‘lemsh’ sa nuk dimë kë të bësojmë edhe kjo jo. Edhe pse këtë herë Mamaqi kishte të ftuar Bleonën, Rashel ka vendosur të shikojë “rivalen” e tij, Luanën. Këtë e ka treguar përmes një fotoje në ‘insta story’, ku shihet Luana dhe Kolaneci e quan atë ‘barbie’. Mesa duket ajo e bëri zgjedhjen e saj./intv.al/

mmmmm3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0072968006134033