INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama viziton familjen e varfër. I premton shtëpi të re nënës me 3 vajza

Rama viziton familjen e varfër. I premton shtëpi të re nënës me 3 vajza

Publikuar më: 17:32 09-12-2018

Age Pali jeton vetëm me tre vajzat e saj në një banesë pa kushte dhe ndodhet në gjende të vështirë ekonomike pas humbjes së bashkëshortit të saj. Por kryeministri Edi Rama teksa e vizitoi familjen së bashku me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i premtoi Ages dhe vajzave se brenda pak kohësh do të mundësohet ndërtimi i një shtëpie të re. Familja e varfër jeton në Ishull Lezhë.  Age Pali flet për situatën vështirë ekonomike me të cilën përballet. Tre vajzat e Age,  Rama janë nxënëse me rezultate shumë të mira. Kreu i qeverisë vlerësoi faktin se vajzat shkëlqejnë në mësime pavarësisht se sipas tij mund të gjenin 1000 justifikime për të lënë shkollën pasdore.  Kreu i qeverisë u dhuroi libra vajzave ndërsa premtoi se do të bëj të mundur që vajzat të rriten në kushte të mira ekonomike. 

 

Age Pali jeton vetëm me tre vajzat e saj në një banesë pa kushte dhe ndodhet në gjende të vështirë ekonomike pas humbjes së bashkëshortit të saj. Por kryeministri Edi Rama teksa e vizitoi familjen së bashku me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i premtoi Ages dhe vajzave se brenda pak kohësh do të mundësohet ndërtimi i një shtëpie të re.

Sink Edi Rama

Familja e varfër  jeton në Ishull Lezhë. Age Pali flet për situatën vështirë ekonomike me të cilën përballet.

Sink Age PALI

Tre vajzat e Age, Rama janë nxënëse me rezultate shumë të mira. Kreu i qeverisë vlerësoi faktin se vajzat shkëlqejnë në mësime pavarësisht se sipas tij mund të gjenin 1000 justifikime për të lënë shkollën pasdore.

Sink Edi Rama

Kreu i qeverisë u dhuroi libra vajzave ndërsa premtoi se do të bëj të mundur që vajzat të rriten në kushte të mira ekonomike.

 

Article Logic
Execution time: 0.0074870586395264