INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Rama sqaron se kush janë alpinët në këndvështrimin e tij. Basha përgjigjet në distancë...[VIDEO]

Publikuar më: 10:24 05-04-2018

Kreu i Qeverisë Rama, aludimeve që ai fyen veriorët i’u ka dhënë përgjigje sot. Ai tha se ishte ironike përdorimin i kësaj fjale nga ana e tij dhe ishte për persona të caktuar e ka veçuar Berishën. Me idenë që po i binte derës së tyre për të kuptuar sjelljen, po meqë ajo derë s’do të dëgjojë, shton Rama, atyre derman do t'ju bëjë vetëm drejtësia duke lënë të kuptohet se nuk e ka me popullin. Kryeministri përdori një sërë batutash gjatë sqarimit që bëri në lidhje me taksën e Rrugës së Kombit, ku mes të tjerash tha se Kryetarja me çizme, e keqkupton dhe këtu me shumë të ngjarë e ka patur fjalën për Monika Kryemadhin. Ndërsa referuar pasqyrimit që i bëri media një aktiviteti të tij në Vlorë ditën e shtunë, ai sërisht nuk nguroi ti quajë kazan. Po Basha nga "rruga" i dërgoi ca përgjigje.

Article Logic
Execution time: 0.0036180019378662