INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama me policinë, Basha bën krahasimin që ngre akuza [FOTO]

Rama me policinë, Basha bën krahasimin që ngre akuza [FOTO]

Publikuar më: 12:10 15-10-2018

Ndërsa Rama për 60 minuta mbajti një fjalin përballë drejtuesve më të lartë të policisë së Shtetit, ka reaguar edhe lideri i opizitës. Nëpërmjet një statusi në facebook, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh kryeministri Edi Rama, “siç mbronte dje Tahirin dhe kupolën e trafikut të drogës në polici, mbron sot Xhafën dhe Veliun”.

Lulzim Basha:
“Rama, Xhafa, Balla, Prela duhet të ishin sot nën hetim, dhe Ard Veliu në arrest, për fabrikimin e provave dhe pengimin e drejtësisë për të mbrojtur narkotrafikantin Agron Xhafaj’.

basha_ne_fb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034849643707275