INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Puthje në buzë, prekje, Saimiri nuk i reziston dot vajzës seksi në 'Love Story'!

Puthje në buzë, prekje, Saimiri nuk i reziston dot vajzës seksi në 'Love Story'!

Publikuar më: 23:33 14-12-2020

Në puntatën e sotme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanën.

Ata janë takuar në vilën e 33-vjeçarit, ku ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk kanë munguar puthjet në buzë, prekjet dhe takimet nëpër cepat e shtëpisë, për t’ju shmangur kamerave të produksionit.

Silvana dhe Saimiri kanë folur pak për udhëtimet, një element që u pëlqen të dyve, por shumicën e kohës dyshja e ka kaluar mes përqafimeve, çokollatave, verës dhe puthjeve.

 -640-0-5fd7d37c82c6e.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0041091442108154