INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publiku kap MAT Mevlanin që shikon të pasmet e Ledjanës, kjo e fundit bën REAGIMIN që nuk pritej!

Publiku kap MAT Mevlanin që shikon të pasmet e Ledjanës, kjo e fundit bën REAGIMIN që nuk pritej!

Publikuar më: 14:32 27-02-2021

Mevlani dhe Ledjana janë një dyshe shumë e përfolur. Që prej hyrjes së saj në “Per’puthen” ajo ka shprehur se ka një pëlqim për Mevlanin. 

Më gjithë diskutimet dhe rrjedhen e ngjarjeve në program, publiku është shumë kurioz për vazhdueshmërinë dhe ecurinë e njohjes së dyshes. Fansat kanë kapur një moment nga ‘Prime’ i shkuar, ku Mevlani gjatë kërcimit të vajzave në skene shikon të pasmet e Ledjanës.

Por më i papritur është reagimi i Ledjanës, e cila e ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit duke bërë “tag” Mevlanin dhe duke qeshur sigurisht.

03fabd12-dcb4-4de0-92d1-1ff468b2ae9d.jpg

9c8298a1-f951-48a3-b580-542168262787.jpg

a5000df3-e6e3-led4463-9d7f-790fe426e9c1.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007343053817749