INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohet lista e shkollave ku nuk do të zhvillohet mësim ditën e hënë

Publikohet lista e shkollave ku nuk do të zhvillohet mësim ditën e hënë

Publikuar më: 16:01 03-12-2017

Ministria e Arsimit ka publikuar listën e shkollave ku nuk do të zhvillohet procesi mësimor. Me përjashtim të 27 shkollave në të gjithë vendin, në të cilat ende do të vijojë puna për t’i kthyer në kushtet e duhura, mësimi do të rifillojë normalisht në të gjithë vendin. Shkollat në të cilat nuk do të fillojë mësimi ditën e hënë janë:
Kukës 2 shkolla
9-vjeçare Fshat, Gkrykë-Çaje
Cikël i ulët Domaj , Kolesjan, NJQV Bicaj
Pukë 2 shkolla
Mesme Bashkuar Iballe Njësia administrative Iballe, Bashkia Fushë Arrëz
9 vjeçare Fierzë Njësia administratzive Fierzë, Bashkia Fushë Arrëz
Dibër 3 shkolla
Shkolla 9-vjecare “Katund i Ri” Luzni
Shkolla vartëse “Vajmedhej“ Muhurr
Shkolla vartëse “Tejse” Radomirë
Krujë 1 shkollë
Shkolla "Vesel Brama", Kurcaj Nikel
Tiranë Qark- 1 shkollë dhe një kopsht
“Gjysylkanje” Pezë
“Bashkim Berisha” (Kopësht) Nrdoq
Kamëz 2 shkolla
“Niko Hoxha” Valias, Bashkia Kamëz
“Dritas” Dritas, Zall – Herr
Kavajë 1 shkollë
Shkolla 9-vjeçare Golem
Fier 9 shkolla
Lëvizja Demokratike Povelç
Darzezë e Re Darzezë e Re
Ferras Ferras
Xhevit Fetahu Bishan
Boçovë Boçovë
Pishë Pishë
Çerven Çerven
Shkolla e Memse Bujqësore ‘Rakip Kryeziu’ Çlirim
Kashisht Kashisht
Vlorë 5 shkolla
Ismail Qemali Fitore, Novoselë
Kafil Malaj Bishan, Novoselë
Loni Mone Poro, Njësia Novoselë
Qeriba Derri Bashaj, Njësia Brataj, Bashkia Selenicë
Sadik Zotaj Ramice, Njësia Brataj, Bashkia Selenicë

Article Logic
Execution time: 0.0072197914123535