INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse e dhuroi Ija instagramin? Kërkesa e saj për presidentin do t’ju bëjë të qeshni [VIDEO]

Pse e dhuroi Ija instagramin? Kërkesa e saj për presidentin do t’ju bëjë të qeshni [VIDEO]

Publikuar më: 22:17 28-04-2018

Askush nuk e priste suksesin e Ijes së Besit në Instagram, madje as familjarët e saj. I ftuar në programin ‘Një kat më lart’ aktori i humorit tha se askush nuk e mendoi boom-in e saj në Instagram, madje shtoi me shaka se kishte frikë mos Ija ja kalonte edhe atij.
Moderatori Ermal Peçi e pyeti për fatin e Instagramit të Ijes, shumë e diskutuar se u shit.
“Nuk është shitur, janë aludime kot. Ija ja dhuroi Kristjan Prengës. Ija dha numrin e telefonit LIVE dhe filluan ta merrnin të gjithë në telefon. Hapi Instagram tjetër e kam më pak ndjekës, është më e lirë tani”.

LAJMI_5_BRENDA.jpg

Ija pati mundësinë të vizitohej në shtëpi edhe nga presidenti Meta. Besi tha se ishte ajo që e ftoi që në dasëm presidentin për një vizitë, ndaj ky i fundit erdhi në shtëpi. Ija me shaka i ka kërkuar presidentit ta bëj ‘Ndëri i kombit’ duke iu referuar edhe dekoratave të shumta që u dhanë nga presidenti i mëparshëm. 

Çfarë vlerëson Besi tek presidenti Meta? Si reagoi Monika me videon e tij humoristike të çizmeve? Zbuloni përgjigjet pas minutës së 15-të të intervistës ‘Një kat më lart’ në videon e mëposhtme.

Article Logic
Execution time: 0.0037178993225098