INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Pronave të gruas time, ti hani…,,fundërrinë njerëzore” replikat Rama-Berisha në Kuvend

“Pronave të gruas time, ti hani…,,fundërrinë njerëzore” replikat Rama-Berisha në Kuvend

Publikuar më: 13:21 31-01-2019

Akuza dhe kundërakuza, ka qënë kjo retorika mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetit Sali Berisha.

Nje seancë plenare e mbushur me tensione mes opozitë sdhe maxhorancës.

Akuzave të Sali Berishë se bashkëshortja e tij ka aksione në një bankë kryeministri Rama i është përgjigur kështu:

“Pronave të mia dhe të gruas sime, time t’i hani atë që nuk thuhet…, – tha Rama. – Ti je njeriu që je marrë me gratë e kalamajt nuk ke kanun, kushtetutë e moral, por ti gruas time dhe familjes time i ha atë që nuk thuhet..”.

Ndërkohë, ka replikuar edhe ish-kryeministri “Je një fundërrinë je i pafytyrë që merr gruan e shokut nuk ke asnjë moral o horr.. je njeri që mohon djalin tënd.. je fundërrinë njerëzore”.

Article Logic
Execution time: 0.0021510124206543