INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Priyanka Chopra dhe Meghan Markle nuk janë më shoqe të ngushta? Zbulohet më në fund se si qëndron e vërteta [FOTO]

Priyanka Chopra dhe Meghan Markle nuk janë më shoqe të ngushta? Zbulohet më në fund se si qëndron e vërteta [FOTO]

Publikuar më: 13:36 20-03-2019

Kohët e fundit është përfolur se mes Priyanka Choprës dhe Megahn Markle ka patur një grindje dhe marrëdheniet mes tyre nuk janë më njësoj. Mendohet se krisja mes tyre është shkaktuar nga mosprezenca e dukeshës Meghan tek dasma e aktores me Nick Jonas.

Por mesa duket këto thashetheme nuk ajnë të vërteta dhe një burim për “E!News” ka treguar se ato të dyja janë akoma shoqe, flasin gjithë kohës bashkë dhe kanë ende besim tek njëra-tjetra.

Priyanka-Chopra-Meghan-Markle-Friendship-Pictures.jpg

Article Logic
Execution time: 0.029633045196533