INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prezantoi të dashurën si thumb për Kiara Titon? Butrint Imeri poston foton që po bën xhiron e rrjetit

Prezantoi të dashurën si thumb për Kiara Titon? Butrint Imeri poston foton që po bën xhiron e rrjetit

Publikuar më: 12:36 22-05-2023

Butrint Imeri tërheq shpesh vëmendjen me postimet e bëra në rrjete sociale, ashtu sic ka bërë dhe së fundmi. Këngëtari ndodhet me pushime në Meksiko dhe nuk i ka kursyer fotot në Instagram. Në njërën prej tyre Butrinti shihet krah një vajze bukuroshe e cila është e veshur me bikini. Ai nuk ka dhënë asnjë informacion rreth saj, por në rrjet po flitet se ajo mund të jetë e dashura e tij e re. Megjithatë nuk duhet përjashtuar si mundësi se bukuroshja mund të jetë thjesht modele në klipin e tij të ri.

download.png

Article Logic
Execution time: 0.0032799243927002