INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Presidenti Ilir Meta shfaqet në krah të Ramës dhe Majkos [FOTO]

Presidenti Ilir Meta shfaqet në krah të Ramës dhe Majkos [FOTO]

Publikuar më: 11:26 08-11-2018

Që prej ditës së mërkurë Presidenti Ilir Meta ndodhet në Kalabri në një vizitë zyrtare. Kreu i shtetit është bërë shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ndërsa mëngjesin e sotëm ka zgjedhur të bëjë publike një foto. 

Ilir Meta ka zgjedhur që të publikojë një foto ku shfaqet krah Luan Ramës së LSI e Pandeli Majkos, ministrit të PS.
Ndërsa në një kohën kur marrëdhënia Rama-Meta ka hyrë në krizë, Presidenti po kalon mirë nën shoqërinë e ministrit të qeverisë.
Ilir Meta:
“Të dashur miq!
Nga Kalabria bashkë me miqtë e mi Pandeli Majko e Luan Rama ju uroj një ditë të mbarë”.

META_ME_MAJKON_E_RAMEN.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074520111083984
    array(1) { ["section"]=> string(62) "presidenti-ilir-meta-shfaqet-ne-krah-te-majkos-dhe-rames-78010" }